Friday, 23 October 2015 15:30

Doctorul Cristian Andrei ?i EduCaravana se vor afla, n perioada 23-27 octombrie 2015, n satul B?lteni, comuna Con?e?ti. n aceste zile, doctorul Cristian Andrei va oferi consulta?ii gratuite oamenilor din zon?, mai ales tinerilor care ?i caut? drumul n via??. Demersul face parte din proiectul Educa?i azi, valoro?i mine, derulat de Funda?ia Estuar n parteneriat cu Institutul pentru Rela?ii Umane.

Cheam?-l pe doctorul Cristian Andrei la tine la ?coal?!

EduCaravana va ajunge n urm?toarele luni n Bucure?ti ?i n jude?ele Prahova, Giurgiu, C?l?ra?i, Dmbovi?a, Cluj ?i Mure?, pentru a oferi consiliere psiho-social?. Tinerii din aceste jude?e ?i pot nscrie liceul n program, chemndu-l pe doctorul Cristian Andrei la ei n ?coal?. Pentru aceasta, trebuie s? acceseze formularul de contact de pe platforma de consiliere on-line special conceput? pentru EduCaravan? - http://educaravana.ro/dr-andrei-in-liceu.

Last Updated on Wednesday, 28 October 2015 20:38