Cautare

Friday, 23 October 2015 15:30

Doctorul Cristian Andrei ?i EduCaravana se vor afla, în perioada 23-27 octombrie 2015, în satul B?lteni, comuna Con?e?ti. În aceste zile, doctorul Cristian Andrei va oferi consulta?ii gratuite oamenilor din zon?, mai ales tinerilor care î?i caut? drumul în via??. Demersul face parte din proiectul „Educa?i azi, valoro?i mâine”, derulat de Funda?ia Estuar în parteneriat cu Institutul pentru Rela?ii Umane.

Cheam?-l pe doctorul Cristian Andrei la tine la ?coal?!

EduCaravana va ajunge în urm?toarele luni în Bucure?ti ?i în jude?ele Prahova, Giurgiu, C?l?ra?i, Dâmbovi?a, Cluj ?i Mure?, pentru a oferi consiliere psiho-social?. Tinerii din aceste jude?e î?i pot înscrie liceul în program, chemându-l pe doctorul Cristian Andrei la ei în ?coal?. Pentru aceasta, trebuie s? acceseze formularul de contact de pe platforma de consiliere on-line special conceput? pentru EduCaravan? - http://educaravana.ro/dr-andrei-in-liceu.

Last Updated on Wednesday, 28 October 2015 20:38

Comentariile care con?in termeni vulgari ?i injurii nu vor fi publicate. V? rug?m s? comenta?i în limita bunului sim?!